Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44 > Dziecioteka - spotkanie z cyklu "Mamma i ja" oraz "Latający dywan" 18.12.2013 w Bibliotece nr 44 - relacja
Postanowiliśmy        mu trochę pomóc i   własnoręcznie ozdobiliśmy torby na prezenty! W przyszłym roku będziemy w nich nosić książki z biblioteki.
I jak tu można sobie coś zaplanować! Ostatnie dywanowe spotkanie w tym roku miało być poświęcone książce "Tato, kiedy przyjdzie święty Mikołaj?" Wciąż nie wiemy, jak to się stało, ale na scenę, bezpardonowo, wkroczył piernikowy ludzik wprost z książki Mairi Mackinnon, i - co tu dużo mówić - ukradł przedświąteczne show. Nie było innej możliwości - w ruch poszły lukry, słodkie koraliki, cukrowe pisaki, kolorowe posypki, no i oczywiście PIERNIKOWE LUDZIKI. Na to, co działo się potem, spuśćmy łaskawie zasłonę milczenia, poprzestając na tym, że efektu naszych słodkich warsztatów nie powstydziłaby się najlepsza cukiernia! Życzymy wszystkim kolorowych, słodkich i pięknych, jak nasze pierniczki - ŚWIĄT!