Fascynacje - wystawa grupy twórczej Art Proces

13 - 29.05.2024, 10:00 - 19:00

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy w ramach XI edycji Festiwalu Sąsiedzkiego "Wespół w Zespół dla Solca i Powiśla" zaprasza na wystawę grupy twórczej Art Proces pt. "Fascynacje".

Wystawę można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00, w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 97 - Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (ul. Czerniakowska 178A). 

Wystawa potrwa od 13 maja do 29 maja. 

W dniu 20 maja zapraszamy na wernisaż, o godzinie 18:00 wystąpi zespół bębniarski Viva el Cajon!

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!