Noc Bibliotek w Wypożyczalni Nr 97

11.10.2024, 17:00 - 21:00

Zapraszamy na Noc Bibliotek 11 października do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 97 - Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (ul. Czerniakowska 178 a)

w godz. 17:00 - 21:00

Gry i zabawy literackie:

Rozbitkowie na bezludnej wyspie

Kroję i skracam – szybkie nożyce krawca

Żabką czy kraulem? Płynność myślenia

Znajdź bohatera

17:00 Opera nie gryzie – prezentację, z fragmentami muzycznymi opery Carmen G. Bizeta, przedstawi Urszula Paduch

18:00 Dyskusyjny Klub Książki