Wystawa malarstwa

02 - 16.02.2024,

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Zespół Krótka Kreska z Bednarskiej Szkoły Realnej zapraszają na wystawę malarstwa pt. "(Nie)Tabu". 
Od 2 lutego do 16 lutego w CJNJ przy ul. Czerniakowskiej 178a prezentowane będą prace młodych artystów w wieku 14-19 lat. Wernisaż wystawy odbędzie się 2 lutego o godz. 16:00.

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!