20 Lat Rozszerzenia UE Na Wschód - w Goethe-Institut

10.10.2024,

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w Goethe-Institut w Warszawie:  niemiecko-polski wieczór networkingowy "20 Lat Rozszerzenia UE Na Wschód".
Jakie wyzwania stoją dziś przed polsko-niemieckimi relacjami w UE? Jaką rolę odegra zbliżająca się prezydencja Polski w Radzie UE w 2025 r. i w jaki sposób współpraca między Niemcami a Polską może spełnić wymogi wspólnej odpowiedzialności w ramach UE? Na te tematy będą dyskutować zaproszeni goście z Polski i Niemiec: dr Marek Prawda, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RP, Viktor Elbling, Ambasador Republiki Federalnej Niemiec w Polsce, dr Marzenna Guz-Vetter, ekspertka Team Europe Direct Komisji Europejskiej, publicystka, była Dyrektor (p.o.) Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Justyna Szczepanowska-Bielicka, starsza specjalistka w Biurze Sekretariatu Europejskiego, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów RP.
Zapraszamy 10 października. Więcej szczegółów na stronie Instytutu:
https://www.goethe.de/ins/pl/pl/sta/war.html oraz w mediach społecznościowych.