Little Women

12.02.2024, 18:00

Zapraszamy na piąte spotkanie BOOK CLUB prowadzone przez panią Karolinę Kowalską w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 97 - Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. 
Na spotkaniu "Little Women" (rez. Greta Gerwig) 12 lutego o godzinie 18:00 omówimy wpływ wojny secesyjnej na rozwój kobiecej literatury sentymentalizmu.
Spotkanie prowadzone jest w języku angielskim. Wstęp wolny!

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.