Michał Krawczyk w Piwnicy Poetów

Kolejne spotkanie w cyklu "Piwnica Poetów" miało miejsce 29 marca 2023 roku. Adam Wiedemann, zaprosił do rozmowy Michała Krawczyka. Zanim do tego doszło prowadzący tak wspominał swojego Gościa; "...Kto jeszcze pisze dziś wiersze o rzeźbach? Chyba jedynie Krawczyk i choćby za to należy go cenić, a to wszak nie jedyny powód, by się z nim bliżej zapoznać...". Rzeczywiście było więcej powodów, by kolejny wieczór w "Piwnicy pod Regałami" uznać za udany. Michał Krawczyk imponował swoją wiedzą i postawą bywalca oraz gotowością dzielenia się spostrzeżeniami, a te jak na osobę wciąż młodą, a zatopioną w filozofii przystało, były atrakcyjne dla słuchaczy. Jak zawsze czytano poezję, toczył się dialog z Gościem, a wszystko w życzliwej atmosferze.
Cykl "Piwnica Poetów" realizowany jest przez Czytelnię Naukową Nr VII dzięki ZAiKS.