Relacje ze spotkań w BD 10 - I kwartał 2023

Pierwszy kwartał w BD 10 był pełen wydarzeń.
Przedszkolaki uczestniczyły w tematycznych lekcjach bibliotecznych, uczniowie szkół podstawowych poznawali dawne obyczaje,
a w ramach współpracy z Fundacją ALTEREDU odbyły się wykłady o ochronie przyrody oraz o zagrożonych gatunkach zwierząt.
Od 13 do 26 lutego w Warszawie trwały Ferie zimowe i jak co roku bibliotekarze przygotowali sporo atrakcji dla czytelników,
takich jak: quizy, kącik plastyczny, zabawy grupowe. W ramach akcji Zima w mieście codziennie odbywały się spotkania
pt. "Graj w bibliotece! Czyli zgrane spotkania przy planszówkach", na które przychodziły całe rodziny. Dodatkowo na
odwiedzających czekała loteria pod hasłem: "Dzień ZACZYTANYCH-ZAKOCHANYCH - weź los w swoje ręce, wylosuj
i przeczytaj...". Najmłodsi uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach ZOO origami.