Rymowane historie herbaciane oraz miniatury

23.02.2023, 17:30

Po czasie izolacji spowodowanej pandemią Towarzystwo Pełnej Czarki wraca do spotkań przy herbacie w Piwnicy pod Regałami.

23 lutego o godzinie 17:30 cykl rozpocznie spotkanie autorskie z Ivanem Sitsko - pasjonatem herbaty oraz twórcą tomiku poezji "Rymowane historie herbaciane oraz miniatury".

Będzie okazja, by spróbować wysokiej jakości herbaty parzonej przez Ivana oraz innych członków społeczności herbacianej z Towarzystwa Pełnej Czarki, posłuchać wierszy o herbacie autorstwa Ivana Sitsko, wspólnie napisać miniaturę na wzór haiku, a także porozmawiać o herbacie i tematach z nią związanych. Liczba miejsc jest ograniczona!

Co zabrać ze sobą:

• Jeśli masz w domu czarkę, zabierz ją ze sobą na spotkanie i z pewnością wypełni ją pyszna herbata.
  • Jeśli nie masz czarki napisz o tym w zgłoszeniu.

Serdecznie zapraszają organizatorzy: Towarzystwo Pełnej Czarki i Czytelnia Naukowa Nr VII.

Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na wielkość pomieszczenia. Możemy ugościć około 20 osób.