Spotkajmy się, pograjmy - SSP - Stadt Land Spielt

14.09.2024, 10:00 - 15:00

W sobotę 14 września w godzinach 10:00-15:00 zapraszamy do Biblioteki Nr 10 przy ul. Anielewicza 2, gdzie można wziąć udział w międzynarodowym wydarzeniu "Spotkajmy się, pograjmy - SSP - Stadt Land Spielt".
W programie:
Games Room dla dzieci: dzięki wsparciu wydawnictwa Askato zorganizujemy specjalną strefę dla najmłodszych uczestników (od lat 3).
Dzieci będą mogły bawić się piankowymi puzzlami, klockami „Małych Geniuszy” oraz wziąć udział w śrubkowym treningu małej rączki. To doskonała okazja do rozwijania zdolności manualnych i kreatywności dzieci, podczas gdy dorośli będą mogli oddać się rozgrywkom.
Wyzwania z nagrodami: w grach od Wydawnictw:
Egmont – Fruit Cup
Trefl – Spy Guy Fantasy
Askato – Szybka Logika
Nasza Księgarnia – Ślimaki To Mięczaki
Prezentacja nowości od Wydawnictw:
Trefl – Wyspy Cooka
Egmont – Pszczółki, Tuki
Turniej gry Mindbug: od Wydawnictwa Portal Games, w którym będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności i zawalczyć o tytuł mistrza.

Czekają na Was atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wydawnictwa Askato, Egmont, Nasza Księgarnia, Trefl, Portal Games! To doskonała okazja, by nie tylko dobrze się bawić, ale też wrócić do domu z fantastycznymi upominkami.
Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o inicjatywie „Spotkajmy się, pograjmy!”, warto polubić i obserwować ich fanpage: https://www.facebook.com/spotkajmysiepograjmySSP

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.