Wernisaż wystawy Danjela Stelmacha

29.02.2024, 18:00

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zaprasza na wystawę fotografii Danjela Stelmacha "Skrajności świadomości" w CJNJ przy ul. Czerniakowskiej 178A. 
Wystawa potrwa od 29 lutego do 15 marca. Wernisaż odbędzie się 29 lutego o godzinie 18:00 w Centrum Informacji im. Jana Nowaka Jeziorańskiego przy ul. Czerniakowskiej 178 A.

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!