Wystawa fotografii Danjela Stelmacha

29.02 - 15.03.2024, 10:00 - 19:00

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zaprasza na wystawę fotografii Danjela Stelmacha "Skrajności świadomości" w Centrum Informacji im. Jana Nowaka Jeziorańskiego przy ul. Czerniakowskiej 178 A.
Wystawa trwa od 29 lutego do 15 marca w godzinach otwarcia placówki 10:00-19:00.

Danjel Stelmach - student ASP w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz. Na co dzień angażuje się w rozwój artystyczny oraz projektowanie. 
W swoich pracach skupia się na wydobyciu sensu z płaszczyzny i nadaniu jej form przestrzennych. Ukończył Lubelską Szkołę Sztuki i Projektowania na kierunku Grafika Komputerowa w 2021 roku. 
Zdobył doświadczenie uczestnicząc w wielu wystawach, które organizował przy współpracy z różnymi ośrodkami kultury. 
Angażuje się w organizacje wystaw jak również w projekty, które realizuje na uczelni.
Główne dziedziny jakimi się zajmuje obejmują techniki artystyczne.
Wyróżnić możemy dziedziny takie jak rzeźba, malarstwo akrylowe, olejne, fotografia, tworzenie projektów wnętrz mieszkalnych, publicznych i wystaw.

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!