Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 79

Małgorzata Wasik
środa: 14:00-19:00
czwartek - piątek: 10:00-15:30

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 79 świadczy usługi w zakresie wypożyczania zbiorów oraz umożliwia dostęp do sprzętu komputerowego. Placówka powstała w lutym 1967 roku. W liczącej obecnie ponad 16 tysięcy egzemplarzy kolekcji, każdy miłośnik książek ma szansę odnaleźć coś dla siebie. Warto więc nas odwiedzić i spędzić kilka chwil w przyjaznej przestrzeni naszej biblioteki. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę. Zapraszamy!

Księgozbiór obejmuje:

• literaturę piękną w języku polskim i językach obcych (głównie angielskim)
  • literaturę faktu w tym biografie, reportaże, poradniki, a także publikacje popularnonaukowe z różnych dziedzin wiedzy
  • książkę mówioną (audiobooki)

Specjalizacja:

• sztuka
  • geografia
  • historia literatury
  • literatura w języku angielskim

Czasopisma:

• Książki: magazyn do czytania
  • Twój Styl