Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 97

Grażyna Górecka-Kondziora
środa - piątek: 10:00-19:00

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 97 świadczy usługi w zakresie wypożyczania zbiorów, reprografii dokumentów oraz umożliwia dostęp do sprzętu komputerowego.

Z materiałów zgromadzonych przez Bibliotekę mogą korzystać osoby pełnoletnie, które: wypełniły kartę zapisu, zapoznały się z Regulaminem i otrzymały kartę wstępu.

Dzieci i młodzież mogą korzystać z zasobów Biblioteki za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

Kartę wstępu otrzymaną przy zapisie należy okazywać każdorazowo przy korzystaniu z Biblioteki.

Wypożyczalnia powstała w 1971 r.

Placówka jest przystosowana do obsługi osób niepełnosprawnych.

Książki:

• literatura piękna
  • literatura popularnonaukowa z różnych dziedzin wiedzy
  • podręczniki akademickie
  • literatura fachowa i specjalistyczna
  • literatura piękna w językach obcych

Specjalizacja:

• ekonomia, finanse
  • prawo
  • problematyka Unii Europejskiej
  • psychologia, filozofia, nauki społeczne
  • sztuka